Een mooie manier om zaken te doen

Onze medewerkers in de buitendienst staan u graag met raad en daad ter beschikking. Zo willen wij elke dag een beetje beter worden. Hierna stelen wij u graag voor aan onze ervaren verkoopmedewerkers. Maak een afspraak. Ons team verheugt zich op uw interesse.

Duitsland noord & west

Thomas Hindemith
Verkoopleiding Duitsland Noord/West
Tel. +49 171 9734071
E-mail t.hindemith@adeco.de
Duitsland:
PLZ 17 – 29, 30, 31, 32, 34 – 38, 40 – 59

Duitsland zuid/oost

Manfred Schorr
Verkoopleiding Duitsland zuid/oost
Tel. +49 171 9734064
E-mail m.schorr@adeco.de
Duitsland:
PLZ 01 – 16, 39, 60 – 99

Duitsland oost

Wolfgang Kühn
Rayonverkoopleiding
Tel. +49 171 9734065
E-mail w.kuehn@adeco.de
Duitsland:
PLZ 01 – 09, 10 – 16, 39, 95, 96, 98, 99

Duitsland noord

Falk Brunnert
Rayonverkoopleiding
Tel. +49 171 9734063
E-mail f.brunnert@adeco.de
Duitsland:
PLZ 17, 18, 19, 20 – 29, 30, 31, 32, 38, 49

Duitsland west

Robert Pahnke
Rayonverkoopleiding
Tel. +49 171 9734062
E-mail r.pahnke@adeco.de
Duitsland:
PLZ 34 – 37, 40 – 48, 50 – 59

Duitsland zuid

Thomas Zollfrank
Rayonverkoopleiding
Tel. +49 160 90713360
E-mail t.zollfrank@adeco.de
Duitsland:
PLZ 60 – 65, 68, 69, 70 – 89, 90 – 94, 97   

Frankrijk, België, Luxemburg

Philippe Dittly
Rayonverkoopleiding
Tel. + 33  681 359644
E-mail p.dittly@adeco.de

Groot-Brittannië, Ierland, Italië, Scandinavië, Nederland, Oost-Europa

Anita Scheemann
Rayonverkoopleiding
Tel. +49 151 28409530
E-mail a.scheemann@adeco.de

Oostenrijk, Zwitserland, Tsjechië, Slowakije, Hongarije

Kurt Spießlechner
Rayonverkoopleiding
Tel. + 43 664 1462611
E-mail k.spiesslechner@adeco.de